DUYURU : Tüm Filmler Düzenleniyor. 1080p Olmak Üzere Sağlam Kaynaklar Ekleniyor - iyi seyirler.

Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizdeki tüm filmler güncellenmektedir en kısa zamanda sıkıntısız tüm filmler çalışacaktır.

Dave Bautista

 •   Doğum Yeri: ABD
 •  Doğum Tarihi: 18 Ocak 1969
 •   0 Hayranı Var
David Michael "Dave" Bautista Jr, bir Amerikalı aktör ve eski profesyonel güreşçi, karışık dövüş sanatçısı ve vücut geliştiricisi.
2000-2010 ve 2013-2014 yılları arasında WWE için Batista isimli ring adı altında imzalandı ve altı kez dünya şampiyonu oldu ve WWE'nin Dünya Ağır Siklet Şampiyonasını dört, WWE Şampiyonasını iki kez kazandı. 282 günde Dünya Ağır Siklet Şampiyonu olarak en uzun hükümranlık tutuyor ve ayrıca Dünya Etiket Takım Şampiyonasını üç kez (Ric Flair ile iki kez ve John Cena ile birlikte) ve WWE Tag Takım Şampiyonasını bir kez (Rey Mysterio ile birlikte) kazandı. . 2005 Royal Rumble maçının galibi oldu ve profesyonel güreş tarihindeki en yüksek beşinci galibiyet ödülü olayından biri olan WrestleMania 21 başlıklığına geçti. Bautista, 2014 yılında WWE'ye geri döndüğünde, 2014 Royal Rumble maçını kazandı ve ardından WrestleMania XXX adlı oyun başlığını çizdi.
Ağustos 2012'de Bautista, Classic Entertainment & Sports ile karma dövüş sanatlarında savaşmak için bir sözleşme imzaladı. MMA ilk maçını 6 Ekim 2012'de kazandı ve ilk turda TKO aracılığıyla Vince Lucero'yu yendi. Dövüş sırasında Filipinler'i temsil ediyordu. Bautista ilk olarak 2006'da oyunculuk dünyasına girdi. Bautista, aktör olarak Iron Fists (2012), The Riddick (2013), Galaxy'nin Koruyucuları (2014), 24. James Bond filmi Spectre (2015) ile rol aldı. ), LA Slasher (2015) ve 2016 Kickboxer yeniden başlatma, Kickboxer: Vengeance. Bautista, Galaxy'nin Koruyucularında Drax rolünü tekrar canlandırmaya hazırlanıyor. 2 (2017) ve Avengers: Sonsuzluk Savaşı (2018). Ayrıca 2009'dan bu yana birçok doğrudan video filminde yer aldı.
Bautista, Washington, D.C'de dünyaya geldi. Annesi Donna Raye (née Mullins), Yunan soyundan geldi ve babası David Michael Bautista (DC alanında hâlâ aktif bir kuaför) Filipinli göçmenlerin oğludur. Ebeveynleri ayrıldı ve nihayet boşandı. Babasının dedesi Filipinler askeriyesinde görev yapmış, taksi şoförü olarak çalışmış, berber ve aileyi beslemek için başka işler yapmıştır. Bautista yoksulluk içinde yaşadığını itiraf etmekten utanmadığını söyledi. Zor bir yaşam sürdüğünü itiraf etti; Dokuz yaşına gelmeden önce, ön çimlerinde üç cinayet yaşanmıştı. 13 yaşında gençti otomobil çaldı.
17 yaşına geldiğinde, Bautista anne-babasından ayrı durduğu ve kendi başına yaşamış olduğu kabul edildi. Daha sonra şunları kabul etti: "Ben ailemle gurur duyuyorum, iyi, dürüst, çalışkan insanlar, bana çok çalışmanın değerlerini öğrettiler". Tutuklanıncaya kadar iki patron yaralandı, bunlardan biri bilinçsiz hale getirildi. Duruşmada bir yıl mahkum edildi. Vücut geliştirme kariyerine başlamadan önce bir cankurtaran olarak çalıştı. Vücudunu potansiyel olarak hayatını kurtararak kredilendirir.
Bautista, Dünya Şampiyonası Güreşi (WCW) Santralinde çalıştı, ancak Sgt tarafından güreş işinde asla başaramayacağı söylendi. Buddy Lee Parker. Daha sonra Dünya Güreş Federasyonu'na (WWF) gitti ve onu, Wild Samoan Eğitim Merkezi güreş okulunda Afa Anoa'i ile eğitmeye gönderdi. [21] kısa bir süre sonra Anoa'i'nin Dünya Xtreme Güreşi (WXW) tanıtımında yarışmaya başladı. . Bautista ayrıca Muay Thai ve Eskrima'daki Marrese Crump'la eğitim verdi. En son olarak Cesar Gracie Jiu-Jitsu'da Cesar Gracie'de eğitim almış ve Brezilya Jiu-Jitsu'da mor bir kuşak haline gelmiştir. Batista, WrestleMania 21'in ana olayında 3 Nisan'da Dünya Ağır Siklet Şampiyonasını kazandı. WrestleMania 21, dünya çapında 1.09 milyon ödeyerek dünya çapında bir satın alma gerçekleştirdi - bu, o zamanki en yüksek sayıya ulaşan herhangi bir ödeme yapılmayan izleme başına ödeme türü için. Batista'nın Triple H ile oynadığı maç, spor gazetesi yazarı Dave Meltzer tarafından "[WWE'nin yıllardaki en iyi öykülerinden zirveye çıktığı"] açıklandı. Batista, Backlash'deki Dünya Ağır Siklet Şampiyonası için Triple H ile bir rövanş kazandı. Batista, Edge'e karşı ünvanını koruduktan sonra Triple H'nin Batista'ya Vengeance'daki bir Cell maçında bir Cehenneme meydan okuduğu için, Triple H'ye şampiyona sertçe saldırmasına yardım eden Ric Flair tarafından ihanete uğradı. Batista, Vengeance maçını kazandı ve unvanını bir daha korudu. Bu galibiyetle Batista, Triple H'yi Hücre maçında bir Cehennemde tutan ilk güreşçi oldu.
WrestleMania'da 23, Batista Royal Rumble maçı Undertaker'ın galibi şampiyonasını kaybetti. Backlash'daki Last Man Standing maçında ve SmackDown'un 11 Mayıs bölümünde Steel Cage Maçında bir çıkmaza girme mücadelesine devam ettiler, Batista ve Undertaker'ın çektiği her iki maçta da Undertaker şampiyonayı korudu. Kenarı takiben Edge, Para Birimi Sözleşmesinde para ödeyerek Undertaker'dan unvanı aldı ve kazandı. Daha sonra Batista, Hakim Gününde Bir Ağır Ayakta (Bir Çelik Kafes Maçında) ve İntikam: Şampiyon Gecesi (Son Şans maçında) Dünya Ağır Siklet Şampiyonası için Edge'i başarısız bir şekilde meydan okudu. Bongeance'deki kayıp, Edge'in şampiyon olmasına rağmen Batista'nın Dünya Ağır Sampiyon Şampiyonasında bir şans daha elde edemeyeceğini şart koştu.
Batista, The Legacy (Randy Orton, Cody Rhodes ve Ted DiBiase Jr. )'den Triple H, Shane McMahon ve Vince McMahon'u kurtarmak için Raw'un 6 Nisan 2009 bölümüne geri döndü. Vince McMahon, daha sonra Batista'nın Backlash'daki yerini alacağını ve burada Legacy ile yüzleşmek için WWE Champion Triple H ve Shane McMahon'la bir araya geleceklerini açıkladı. Maç sırasında Batista bir sandalye getirdi ancak Triple H onu durdurmaya çalıştı, bu yüzden diskalifiye edilmeyeceklerdi. Ancak bu dikkat dağıtıcı, Orton'a kaybettikten sonra şampiyonluğunu Triple H'ye mal etti. Raw'da bir sonraki gece Batista, Judgment Day'daki WWE Şampiyonası için bir numaralı yarışmacı olmak için John Cena'nın dağılmasına bağlı olarak Big Show'a karşı bir single maçı kazandı. Batista, WWE Şampiyonasını ele geçirmek için Steel Cage maçında Aşırı Kurallar'da bir rövanşla Orton'u yenmeye devam etti. Bununla birlikte, Rough'ın 8 Haziran bölümünde Batista, Orton ve Legacy tarafından sahnelenen acımasız saldırı nedeniyle unvanını boşaltmak oldu. Daha sonra Batista'nın yasal olarak yaralı sol koltuk altından püskürttüğü 2006 yılında çektiği gibi acı çektiğini ortaya çıkardı. Legacy, yaralanması nedeniyle ekranda kredi aldı.
Batista, Rob Van Dam, Marrese Crump ve Ja Rule ile birlikte Wrong Side of Town adlı aksiyon filminde çalıştı.
Batista, Universal Studios filminde Demir Yumruklu Adam'daki kötü Kötücül Beden olarak göründü. Galaksinin Guardians of the 2014 Marvel Studios filminde Destroyer Drax oynadı ve kritik ve ticari bir başarıya sahipti. Sn. Hinx'i, James Bond filmi Spectre'de (2015) oynadı ve Georges St Pierre karşısında 1989 savaş sanatı filmi Kickboxer'ın yeniden başlatılmasında kötü adam Tong Po olarak oynadı. Batista, Temmuz 2016'yı çekmeye başlamayı planlayan Blade Runner 2049'un oyuncusu rolünü üstlendi. Galaxy'nin Koruyucularında Drax rolünü canlandıracak. 2, Mayıs 2017'de yayınlanacak.
Bautista 1990'lı yılların başlarında Glenda adlı bir kadınla evlendi ve boşanmadan önce Keilani (1990 doğumlu) ve Athena (1992 doğumlu) ile birlikte iki kızı vardı. Bautista, ikinci eşi Angie ile 13 Ekim 1998'de evlendi ancak 2006'da boşandı. Batista, 40 yaşından önce iki torunun dedesi oldu: Jacob ve Aiden, ilk kızı Keilani. Angie ile evlendiğinde Batista, klasik metal öğle kutularının hevesli bir kolleksiyoncusu oldu. Üzerinde Bruce Lee olduğu için en sevdiği 1967 Yeşil Hornet öğle yemeğinin olduğunu itiraf ediyor. Bu koleksiyon Angie ET öğle yemeğini satın aldığında başladı ve kırmak istemedi, bu yüzden ikinci bir yemekhane satın aldı. Batista, Ağustos 2006'daki WWE Dergisi'nde kendisinin ve Angie'nin ayrıldığını açıkladı. Daha sonra, otobiyografisinde WWE Diva Melina Perez ile 2006'da eşinden boşanma olayından sonra SmackDown'da kısa bir açıyla bir ilişki ortaya çıktı! MNM ile bir kavga sırasında. Batista daha önce WWE Diva Kelly Kelly ile kısaca başlıyor. Batista, 2 Eylül 2009'da verdiği bir röportajda, daha önce WWE Diva Rosa Mendes'le tarihlediğini söyledi. Ekim 2015'te rekabetteki kutup dansçısı Sarah Jade ile evlendi.
  Dave Bautista Rol Aldığı Filmler - Dave Bautista FilmleriTümünü Gör
 • 1080P
  Riddick 3 izle
  Riddick 3 izle
  Riddick güneşten kavrulmuş ve üzerinde yaşam olmadığı düşünülen bir gezegende ölüme terk edilmiştir. Ancak Riddick kısa bir süre sonra kendisini uzaylı yırtıcılarla savaşırken bulur. Riddick’i...
  •   Tür : Bilim Kurgu, Macera, Aksiyon
  •   İzlenme: 2358
  •   0
     0
  •   Vizyon : 2013
  •   Süre : 119 Dk.
  IMDb7.5
  Dublaj
  1080P
  Hotel Artemis izle
  Hotel Artemis izle
  Hotel Artemis filminde Hemşire olarak tanınan Jean Thomas gündüzleri yasal mesleğiyle ilgilenirken, aynı zamanda Los Angeles’ın en azılı suçluları için de gizli bir hastaneyi yönetmektedir. Suikast&ccedi...
  •   Tür : Gerilim, Aksiyon, Polisiye - Suç
  •   İzlenme: 245
  •   0
     0
  •   Vizyon : 2018
  •   Süre : 94 Dk.
  IMDb6.7
  MultiDil
  1080P
  Kaçış Planı 2: Hades izle
  Kaçış Planı 2: Hades izle
  Kaçış Planı 2: Hades filminde Breslin, yüksek güvenlikli hapishaneden kaçışının yıllar sonrasında yeni bir birinci sınıf, kiralık güvenlik gücü oluşturmuştur. Ama takım üyelerinden biri Hades ol...
  •   Tür : Gerilim, Aksiyon, Polisiye - Suç
  •   İzlenme: 704
  •   0
     0
  •   Vizyon : 2018
  •   Süre : 120 Dk.
  IMDb5.8
  MultiDil
  1080P
  Savaşçı Kapısı izle
  Savaşçı Kapısı izle
  Hayalleri uğruna ülkesini bırakıp Çin'e yerleşen genç video oyunları ve kung fu becerisi arasındaki o ince çizgide fantastik ve macera dolu yeni bir kapıdan geçerek tüm hayatının değişmesine neden...
  •   Tür : Fantastik, Macera, Aksiyon
  •   İzlenme: 748
  •   0
     0
  •   Vizyon : 2016
  •   Süre : 100 Dk.
  IMDb5.3
  Altyazı
  720P
  Bıçak Sırtı 2 izle
  Bıçak Sırtı 2 izle
  Bundan tam 32 yıl sonra, yani 2049 yılında dünya nasıl bir yer olacak? Blade Runner 2049 filminin ana teması bu şekilde. Philip Kç Dick'in romanından beyaz perdeye uyarlanan, 1982 yılında çekilen serinin ilk filmi B...
  •   Tür : Bilim Kurgu, Gizem, Dram
  •   İzlenme: 750
  •   3
     0
  •   Vizyon : 2017
  •   Süre : 163 Dk.
  IMDb7.0
  Altyazı
  720P
  Tekken izle
  Tekken izle
  Jin Kazama adındaki genç babasız büyümüştür. Ve hayatındaki her şey annesidir. Ona dövüşmeyi bile annesi öğretmiştir. Fakat bir gün annesinin ölümüne engel olamaz. Ve annesinin...
  •   Tür : Dram, Aksiyon
  •   İzlenme: 1805
  •   0
     0
  •   Vizyon : 2010
  •   Süre : 92 Dk.
  IMDb4.8
  MultiDil
  Dave Bautista Haberleri Tümünü Gör
Bol Yıldızlı 18 Nisan 2018
"Hotel Artemis"te işler karışıyor!...
Haberi Oku   115   0