Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizdeki tüm filmler güncellenmektedir en kısa zamanda sıkıntısız tüm filmler çalışacaktır.

Johnny Depp

 •   Doğum Yeri: ABD
 •  Doğum Tarihi: 9 Haziran 1963
 •   0 Hayranı Var

John Christopher "Johnny" Depp II, Amerikalı bir aktör, yapımcı ve müzisyendir. Altın Küre Ödülü ve En İyi Erkek Oyuncu dalında Screen Actors Guild Ödülünü kazandı. 1980'li yılların atlama caddesindeki televizyon dizisinde önem kazanmış ve bir gençlik idolü haline gelmişti.
1986'da Oliver Stone'ın Vietnam Savaşı filmi Platoon'unda destekleyici bir rol ile başlayıp daha sonra romantik karanlık fantezisinde Edward Scissorhands (1990) başlıklı karakteri canlandırarak "hayattan daha büyük" rolleri canlandırmaya kendini zorlama görevini üstlendi. . Daha sonra fantezi macera filmi Sleepy Hollow'da (1999), fantastik öfkeli film Karayip Korsanları: Siyah İncinin Laneti (2003) ve devamı, fantastik filmi Charlie ve Çikolata Fabrikası (2005) ile gişe başarısını yakaladı. , Fantastik film Alice Harikalar Diyarında (2010) ve animasyon aksiyon komedisi batı Rango'da (2011) başlık karakterini dile getirdi. Yönetmen, yapımcı ve arkadaşı Tim Burton'la birlikte dokuz filmde işbirliği yaptı.
Depp, dünyanın en büyük film yıldızlarından biri olarak görülüyor. Ed Wood'daki senaryo yazarı yönetmen Ed Wood, gizli Donnie Brasco'daki Gizli FBI ajanı Joseph D. Pistone, Las Vegas'ta korku ve nefret dolu "gonzo" gazeteci Raoul Duke, kokain kingpin George gibi insanların canlandırdığı yüzlerce başarı kazandı. Jung in Blow, Neverland Bulma adlı yazar JM Barrie, Michael Mann'ın Toplumsal Düşmanları'ndaki Depresyon döneminden kaçma John Dillinger ve Black Mass adlı Boston gangsteri Whitey Bulger adlı filmi. Depp'li Filmler Amerika Birleşik Devletleri gişelerinde 3.2 milyar dolara hasılat yaptı Dünya çapında 8 milyar dolar. En başarılı filmleri Karayip Korsanları filmlerinin 3 milyar dolarını hasılat elde etmiştir; 1 milyar dolar hasılat yapan Alice Harikalar Diyarında; 474 milyon dolar hasılat yapan Charlie ve Çikolata Fabrikası; Ve The Tourist, dünya çapında 278 milyon dolar hasılat elde etti.
Depp, En İyi Erkek Oyuncu dalında Akademi Ödülü için üç aday da dahil olmak üzere, önemli oyunculuk ödülleri için aday gösterildi.Depp, En İyi Erkek Oyuncu dalında Altın Küre Ödülünü kazandı - Sweeney Todd için Müzikli Müzik ve Komedi: Fleet Sokağının Şeytan Berberi ve Screen Actors Guild Ödülü Karayip Korsanları İçin Önde Giden Bir Erkek Aktör tarafından Üstün Performans İçin: Siyah İncinin Laneti. Kazanılan kazanç 75 milyon dolar olan 2012 Guinness Dünya Rekorları'nda en çok para alan aktör olarak yer aldı. Depp, 2015 yılında Disney Efsanesi olarak kabul edildi.
Depp, bir garson olan Betty Sue Palmer'ın (Née Wells; 1935-2016) ve inşaat mühendisi John Christopher Depp'in (doğum 1938) dört çocuğunun en küçüğü olan Kentucky, Owensboro'da dünyaya geldi. Depp, çoğunlukla İngiliz atalarından olup, bazıları Avrupa'daki başka yerlerden atalarıyla birlikte. 1700 yıllarında Virginia'ya yerleşen Fransız Huguenot göçmeni Pierre Deppe ya da Dieppe'den geldi. Aynı zamanda 3/2048 Afrikalı bir köpeğe sahip. Biracial kızı Elizabeth Key Grinstead olan bir Afrikalı köleye iki misli iniyor. Kuzey Amerika'daki Sahra altı Afrika kökenli ilk kadın köleliğinden ve kazanmasından dolayı dava açacak (1655'de). Depp, Elizabeth'in 20. kuzeni.
Depp, çocukluğunda sık sık taşındı. O ve kardeşleri 20 farklı yerde yaşadı ve sonunda 1970'de Miramar'da yerleşti. Depp'ın ebeveynleri 1978'de 15 yaşındayken boşandı. Annesi Robert Palmer'la evlendi (2000'de öldü). Depp'ın "bana ilham kaynağı olduğu" söyleniyor "Dedi.
12 yaşındayken annesinden bir gitar armağan ederek Depp, çeşitli garaj şeritlerinde oynamaya başladı. Ebeveyninin boşanmasından bir yıl sonra, rock müzisyeni olmak için liseden ayrıldı. İki hafta sonra okula geri dönmeye çalıştı ancak müdür onu müzisyen olma hayalini takip etmesini istedi. O, Kids, yerel bir başarı mütevazı bir grup ile oynadı. Çocuklar Los Angeles için rekor bir anlaşma peşinde koşarak isimlerini Six Gun Method olarak değiştirdiler ancak grup rekor bir anlaşma imzalamadan önce ayrıldı. Depp daha sonra Rock City Angels grubu ile işbirliği yaptı ve Rock City Angels'ın ilk Geffen Records albümünde Young Man's Blues'da çıkan "Mary" adlı şarkısını birlikte yazdı. 20 Aralık 1983'te Depp, bas gitaristi ve şarkıcının kızkardeşi Lori Anne Allison ile evlendi. Evlilik süresince makyaj sanatçısı olarak çalışırken kalemler için bir telemarketer de dahil olmak üzere çeşitli tuhaf işlerde çalıştı. Karısı, kendisini oyunculuk kariyerine devam etmesini tavsiye eden aktör Nicolas Cage'e tanıttı. Depp ve karısı 1985'te boşandılar.
Depp genellikle gişede başarılı olacağını düşündüğü rollerden ilginç bulduğu rolleri seçti. Eleştirmenler sıklıkla Depp karakterlerini "ikonik yalnızlık" olarak nitelendirdiler. Daha az başarılı filmlerinden bazıları "stüdyo tanımlı arızalar" ve "gişeden zehir" olarak bahsediyor ve stüdyoların filmleri anlamadığını ya da ne yaptığını düşündüğünü söyledi. Onları pazarlamak için iyi bir iş.
2003'te Depp, Walt Disney Pictures'ın macera filmi "Karayip Korsanları: Siyah İnci'nin Laneti" ne büyük bir gişe başarısı kazandı. Korsan Kaptan Jack Sparrow gibi çizgi roman performansıyla büyük beğeni topladı ve En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü için aday gösterildi. Depp Sparrow'un "kesinlikle büyük bir parçam" olduğunu ve The Rolling Stones gitaristi Keith Richards ve karikatür kokarca Pepé Le Pew'den sonra karakterini modellediğini söyledi. Stüdyo yöneticileri ilk başlarda Depp'in tasviriyle ilgili kararsız olduklarını ancak karakter izleyiciler tarafından popüler hale geldi. Fandango tarafından yapılan bir ankete göre, Depp izleyiciler için büyük bir beraberlikti.
Depp, yine Finding Neverland (2004) adlı filminde İskoç yazar J. M. Barrie'nin performansıyla En İyi Erkek Oyuncu Akademisi Ödülü'ne aday gösterildi. Ertesi yıl, Charlie'de Willy Wonka ve çikolata fabrikasında rol aldı ve yönetmen Tim Burton'la tekrar bir araya geldi ve Sleepy Hollow'la işbirliği yapmadı. Film gişe rekoru kırdı ve Depp, Altın Küre En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'ne aday gösterilerek olumlu eleştiriler aldı. Çikolata Fabrikasının ardından, Depth'in Victor Van Dort karakterini seslendirdiği başka bir Burton projesi, stop-motion animation Corpse Bride (2005) izledi.
Depp, Jack Sparrow'un her ikisi de önemli gişe başarısı olan Pirates'in Dead Man's Chest (2006) ve At World's End (2007) filmindeki rolünü yeniden dile getirdi. Ayrıca, video oyun Pirates of the Caribbean: Jack Sparrow'un Efsanesi'ndeki karakterini dile getirdi. Depp, 2007'de birlikte altıncı filmi için Burton'la birlikte çalıştı; bu sefer, müzikal Sweeney Todd: Filo Caddesinin Demon Berberi (2007) 'de canice berber Sweeney Todd'u canlandırdı. Burton ilk olarak 2000 yılında 1979 sahne müzikalinin orijinal bir döküm kaydı yapmıştı ve müzik türünün bir hayranı olmasa da Depp masalın tedavisini beğenmek için büyüdü. Mad Love'daki (1935) Peter Lorre'yi rol için ana etkisi olarak belirtti. Müzikal gruplar halinde gösterilmesine rağmen, Depp başlangıçta şarkı söylemesini gerektiren rolü yapabileceğinden emin değildi. Demoları kaydetti ve vokallerini nitelikli bir sesli direktör olmadan şekillendirmek için Bruce Witkin'le çalıştı. DVD İncelemeler bölümünde Entertainment Weekly'nin Chris Nashawaty filmi A eksi olarak veriyor: "Depp'nin yükselen sesi, onun gizlediği diğer hileler hakkında merak uyandırıyor ... Depp'in berberinin traş makinesini izlemesi ... hatırlatılacak bir şey değil Edward Scissorhands'in çılgınca hedge'leri 18 yıl önce hayvan topolojilerine dönüştürdüğünü ... ve Burtuğun ve Depp'in hiç karşılaşmadıklarında kaçırdığımız bükülmüş güzelliklerin hepsi. " Depp, rol için En İyi Erkek Oyuncu dalında Altın Küre Ödülü, Sinema Filminde Müzikal veya Komedi'yi ve En İyi Erkek Oyuncu dalında Akademi Ödülü için üçüncü kez aday gösterildi. Depp, "Fade Away (Warchild Version)" (B-tarafı "Do not Go Away" single) yanı sıra, Oasis şarkısında "Fade In-Out" (Now Here Here, 1997) slayt gitar çaldı . Ayrıca Chocolat filminde akustik gitar çaldı ve Meksika'daki Once Upon a Time filmindeki soundtrack'te çaldı. The Pogues'ın Shane MacGowan'ının bir arkadaşı ve MacGowan'ın ilk solo albümü üzerinde çalıştı. Ayrıca Butthole Surfers şarkıcısı Gibby Haynes, Red Hot Chili Peppers basçı Flea ve Sex Pistols gitaristi Steve Jones'tan oluşan P grubunun üyesiydi. Tom Petty & The Heartbreakers'ın "Into The Great Wide Open" adlı müzik videosu ve The Lemonheads'in "Ray Hakkında Utanç Oldu" adlı müzik videosunda yer aldı. 2010 yılında Avril Lavigne'nin "Alice" in müzik videosunda Mad Hatteri olarak bir kahraman yaptı. Carly Simon'ın "You're So Vain" adlı albümünün kapağına kurşun gitar ve davul verdi; Marilyn Manson'larda bonus pisti çıktı 2012 albümü Born Villain, aynı zamanda Revolver Altın Tanrılar Ödülleri'nde Marilyn Manson'la canlı performans sergileyerek Manson ile birkaç şarkı yaptı. Paul McCartney'nin Şubat 2012'de Natalie Portman ile birlikte yayınladığı "Kisses on the Bottom" albümündeki "My Valentine" in müzik videosunda da yer aldı.
Depp, makyaj sanatçısı Lori Anne Allison'la 20 Aralık 1983 tarihinden beri evlendi; 1985'te boşandılar. Daha sonra 1990'da, sağ kolunda "WINONA FOREVER" ı dövme yaptığı Edward Scissorhands'ın başrol oyuncusu Winona Ryder'e teklif etmeden önce aktrist Jennifer Grey ve Sherilyn Fenn ile meşgul oldu. 1994'den 1998'e kadar İngiliz süper model Kate Moss ile ilişki içindeydi.
Depresyon, Moss'tan ayrılmasının ardından, 1998'de Fransa Dokuzuncu Kapısı'ndaki filmini çekerken tanıştığı Fransız aktör ve şarkıcı Vanessa Paradis ile bir ilişki kurdu. İki çocuğunun kızı Lily-Rose Melody Depp (1999 doğumlu) ve oğlu John "Jack" Christopher Depp III (doğumlu 2002). Depp, çocuk sahibi olmanın ona "gerçek bir vakıf, hayatta, işte, her şeyde durmak için gerçek güçlü bir yer" verdiğini belirtti ... Çocuklara neden olan derin sevgiyi planlayamazsın Babalık bilinçli bir karar değildi Bu, üzerinde bulunduğum harika yolculuğun bir parçasıydı, kaderdi Tüm matematik nihayet çalıştı. " 2007'de Depp'in kızı ciddi böbrek yetmezliği ile sonuçlanan ciddi E. coli enfeksiyonu nedeniyle Londra'daki Great Ormond Street Hastanesi'nde hastaneye kaldırıldı. Kurtarmaya olan minnettarlığını göstermek için Depp, Kasım 2007'de Kaptan Jack Sparrow kıyafetiyle kucaklanmış hastaneyi ziyaret etti ve çocuklara dört saat okuma hikayesi geçirdi. Ayrıca ertesi yıl hastaneye 1 milyon pound bağışta bulundu. Depp ve Paradis, Haziran 2012'de ayrılmalarını açıkladı.

  Johnny Depp Rol Aldığı Filmler - Johnny Depp FilmleriTümünü Gör
 • 1080P
  Liseli Polisler 1 izle
  Liseli Polisler 1 izle
  Polis okulundan yeni mezun olan iki arkadaş, Schmidt ve Jenko kılık değiştirerek bir liseye stajyer polis olarak alınırlar. Buradaki görevleri liselilerin karıştığı alkol, uyuşturucu vb. suçlarını izlemek, rapor etmek ve engel...
  •   Tür : Komedi, Polisiye - Suç, Aksiyon
  •   İzlenme: 778
  •   0
     0
  •   Vizyon : 2012
  •   Süre : 109 Dk.
  IMDb7.7
  Dublaj
  1080P
  Turist izle
  Turist izle
  İtalya'ya tatile giden bir turist olan Frank ve tanışmaları tesadüfmüş gibi görünen Elise ile yaşanılanları konu edinen film 2010 yılında vizyona girmişti. Filmde başrollerde Johnny Depp, Angelina Jolie, Paul Betta...
  •   Tür : Romantik, Aksiyon, Johnny Depp
  •   İzlenme: 1985
  •   1
     0
  •   Vizyon : 2010
  •   Süre : 103 Dk.
  IMDb7.8
  MultiDil
  1080P
  Karayip Korsanları 2: Ölü Adamın Sandığı izle
  Karayip Korsanları 2: Ölü Adamın Sandığı izle
  Düzenbaz ve üçkağıtçı korsan Jack Sparrow'un, hayalet gemi Uçan Hollandalı'€˜nın efsanevi korsanı Davy Jones'a kan borcu vardır. Sparrow, bu borcunu ödemediği takdirde sonsuza kadar onun k&o...
  •   Tür : Fantastik, Macera, Aksiyon
  •   İzlenme: 501
  •   1
     0
  •   Vizyon : 2006
  •   Süre : 151 Dk.
  IMDb8.2
  Dublaj
  1080P
  Yoga Hayranları izle
  Yoga Hayranları izle
  Market çalışanı olan iki genç kız yoga merakları olduğunu için büyük bir parti ermeye karar verirler. Partileri için bütün hazırlıkları tamamladıktan sonra partinin başlamasından kısa bir s&...
  •   Tür : Fantastik, Komedi, Korku
  •   İzlenme: 489
  •   0
     0
  •   Vizyon : 2016
  •   Süre : 100 Dk.
  IMDb4.3
  Dublaj
  1080P
  Karayip Korsanları 3: Dünyanın Sonu izle
  Karayip Korsanları 3: Dünyanın Sonu izle
  2006 yılında tüm dünya ülkelerinde hasılat rekorları kıran, yılın en çok seyirci toplayan filmi ünvanını kazanan “Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest”in (Karayip Korsanları: Ölü...
  •   Tür : Fantastik, Macera, Aksiyon
  •   İzlenme: 543
  •   0
     0
  •   Vizyon : 2007
  •   Süre : 169 Dk.
  IMDb8.1
  Dublaj
  1080P
  Karayip Korsanları 4: Gizemli Denizlerde izle
  Karayip Korsanları 4: Gizemli Denizlerde izle
  Yeni bölümde Jack sparrow geçmişte tanıdığı bir bayanla karşılaşıyor ve daha sonra bu bayanın Kara Sakal Ian McShane'in kızı olduğunu oğreniyor. Kızı da babası gibi, Jack Sparrow'u ölümsüzlüğ&u...
  •   Tür : Fantastik, Macera, Aksiyon
  •   İzlenme: 535
  •   0
     0
  •   Vizyon : 2011
  •   Süre : 136 Dk.
  IMDb8.0
  Dublaj
  Johnny Depp Haberleri Tümünü Gör
Yeni Willy Wonka Filmi Yönetmenini Buldu!21 Şubat 2018
Ünlü şekerci, "Ayı Paddington"ın yönetmeniyle bir araya geliyor....
Haberi Oku   113   0
Meltem Cumbul ile Eric Morris Sistem!24 Ekim 2017
Atölye, Boğaziçi Sanat Merkezi'nde gerçekleşecek....
Haberi Oku   155   0